1

Téma: GMG 2011

Blíží se velký výlet do Mandella v září a tím to fórem otvírám veřejnou diskuzi o nápadech a námětech k této cestě.

Idea Uno  T5

2

Re: GMG 2011

Padl tady návrh co to vzít přes Benátky, co vy na to?
Jirka

Guzzi na věky a v Mandellu a nikdy jinak!! Táááááák.

3

zkoušel jsem to tento týden přes Rakousko a sever Itálie, vytrvalý déšť, v Alpách 7-11 st, na Grosglockner sněžilo... z Alp jsme samozřejmě zmizemi k moři na Istrii do Rovinje - 22 st. déšť, pak ještě níž do Splitu, potřebovali jsme se ohřát. tam 4cm kroupy, rychlý návrat přes Slovinsko a Rakousko. Zimnici mi dodnes nevyléčila ani nejlepší slivovice sad
každý rok jsme jezdili na přelomu kv/čer, letos, jakože pojedem v teplejších měsících sad ale v září to snad půjde..

4

Riantini napsal:

Jirka

souhlas wink jedu

5

GrisoSE napsal:

zkoušel jsem to tento týden přes Rakousko a sever Itálie, vytrvalý déšť, v Alpách 7-11 st, na Grosglockner sněžilo... z Alp jsme samozřejmě zmizemi k moři na Istrii do Rovinje - 22 st. déšť, pak ještě níž do Splitu, potřebovali jsme se ohřát. tam 4cm kroupy, rychlý návrat přes Slovinsko a Rakousko. Zimnici mi dodnes nevyléčila ani nejlepší slivovice sad
každý rok jsme jezdili na přelomu kv/čer, letos, jakože pojedem v teplejších měsících sad ale v září to snad půjde..

Jo jo dost dobrý :-)  tak to už by člověk nevěděl kdy má jet na dovolenou co?
Ale září to jistí :-)
Jirka

6

Kamil3x1 napsal:
Riantini napsal:

Jirka

souhlas wink jedu

Ale nene tak to už jsme tři :-)
No tak to se to rozjíždí :-)
Jirka

7

Ahoj,já taky chci jet do Mandella,ale pojedu asi sólo,chtěl jsem se zeptat,jak to tam je s ubytováním?Nikdy jsem tam nebyl.

8

Petr Chmátal napsal:

Ahoj,já taky chci jet do Mandella,ale pojedu asi sólo,chtěl jsem se zeptat,jak to tam je s ubytováním?Nikdy jsem tam nebyl.

Tak máme tam zamluvený místa v kempu v Mandellu a neni jich moc a jinak v Centrál parku v Mandellu u jezera v místě dění a je to grátis.. zatim zdar...

Idea Uno  T5

9

Ahoj, můžu se přidat k výpravě?

10

jedu taky.
už se těším

11 Naposledy upravil: brehy (19-08-2011 16:38:59)

Jedeme s Vlastičkou na GMG .Máme zamluvený apartmán od10.9 do 17.9 cca 1.5km od Mandela.Máme dvě volný místa na ubytování.Cena pro dva 110eu na týden.Berem to jako dovolenou.

12

Somozřejmě bereme všechny s sebou který se nebojí svižné jízdy ale na Kamila počkáme,že jo Kamile...

Idea Uno  T5

13

Co je to svižná jízda,dálnice nebo po vedlejškách kilopade?

14

Je to úplně jedno jak pojedeme stačí dát nějaký návrhy a domluvit se.... noané? smile

Idea Uno  T5

15

Mittwoch napsal:

Somozřejmě bereme všechny s sebou který se nebojí svižné jízdy ale na Kamila počkáme,že jo Kamile...

mužeme jet zase na dvě bandy "fofrníci a kochači" - já bych se cestou spíš kochal a užíval si výlet než jen sledovat bílou čáru na silnici big_smile

16

Hele ty srandisto... a můžeme se srazit někde v kempu na přespání a dát si pivísko... noané? smile

Idea Uno  T5

17

jestli pojedem přímo tak tam za den jsme a pivko dáme tam - a nebo se někde cournem a protáhnem to na víc dní (jak navrhoval Jiřík) - jsou už nějaký plány ???

18

Návrhy přesný ještě nejsou ale asi cestu dáme na dva dny aby jsme si to užili a někde se srazili v nějakém kempu...

Idea Uno  T5

19

Dva dny - myslíš středu a čtvrtek? Já jsem měl v plánu dojet první den někam na úpatí Alp (někam k Murnau - tam přespat v kempu někde u těch jezer). Druhý den se pokochat a dojet na místo. Moje představa je co možná nejnízkonákladovější na přespávání a tak. Rád bych se třeba k někomu i přidal, kdo by měl podobný plán. A v něděli nejspíš naráz až domů.

20

s nízkonákladovým výletem souhlasím smile vyděl bych to ale spíš na uterý - středa cesta a kochání (urvat nějakej flek v Mandellu v kempu) a návrat asi neděle (max. pondělí - podle okolností)

21

Závidím vám dovolenou. Já budu v Anglii, ale zas si tam dovezu rodinu a courneme se po Londýně. Užijte si to a dejte sem pak info.

Až uvidíš žluté grísko, budu asi někde blízko.

22

Pavlik napsal:

Závidím vám dovolenou. Já budu v Anglii, ale zas si tam dovezu rodinu a courneme se po Londýně. Užijte si to a dejte sem pak info.

Škoda Pavle,bude to veliký... smile

Idea Uno  T5