1

Téma: Vibrace a zvuky u Grisa

Ahoj,

mám nové MG Griso a po ujetí asi 50km se začaly objevovat vibrace v předu někde v motoru. To by mi tak nevadilo, to se vstřebá při těch ostatních vibracích - ale ten zvuk - něco mezi cirkulárkou a mrazničkou. Je to normální při zajíždění motoru??

2

Re: Vibrace a zvuky u Grisa

Ahoj, a co máš za model Grisa 4 ventil a nebo 2 ventil?
U 4 ventilů to občas piští z rozvodů, ale je to normální. A u dvouventilů chrastí spojka.
Ciao Jirka.

Guzzi na věky a v Mandellu a nikdy jinak!! Táááááák.

3

Dava napsal:

Ahoj,

mám nové MG Griso a po ujetí asi 50km se začaly objevovat vibrace v předu někde v motoru. To by mi tak nevadilo, to se vstřebá při těch ostatních vibracích - ale ten zvuk - něco mezi cirkulárkou a mrazničkou. Je to normální při zajíždění motoru??

Taky si zkontroluj svody výfuku, např. plech kryjící místo, kde se spojují výfukové svody do jednoho. Mě to tam drčelo. Jinak spojka zvoní, ale jen je-li vymáčklá. Nic dalšího by tam drnčet nemělo.

Až uvidíš žluté grísko, budu asi někde blízko.

4

Dava napsal:

Ahoj,

Ahoj,také jsem byl před lety ze zvuků linoucích se z motoru u Grisa vyděšený,ale rychle jsem si zvyknul a dnes mi to už přijde naprosto normální... smile přeju hodně šťastných kilometrů!

Griso 850

5

Na GRISU 1200 8V mám najeto a má najeto asi 250 Km.Žádné negativní změny ve zvuku a vibracích jsem nezaznamenal.Vše co se z motoru line je typické a zajímavé pro tento tip stroje(Suchá spojka) .Jinak doporučuji svěřit se v servisu.

6

Ahoj,

možná odpovídám mimo mísu, protože mám V 11, ale reaguju na ten zvuk cirkulárky:-). Ten jsem totiž nedávno ze své motorky taky slyšela. Nakonec jsme přišli na to, že se v jednom místě ulomil kryt pod motor. Sundali jsme ho a je klid.
Přeju, at´problém brzy vyřešíš.

Veronika